Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz kuşla konuşmak

Kahve falında beyaz kuşla konuşmak çok mutlu bir yuva kurulacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, hayırlı kapıların açılacağına, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, iyi haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz kuşla konuşmak gördüyseniz:

  • Otorite pozisyonundaki kişilerle ilişkilerde veya seyahatler esnasında problemler yaşanabilir.

Kahve falında beyaz kuşla konuşmak hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında siyah kuşla konuşmak zor da olsa bazı kararlar vereceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına işarettir.

Kahve falında bir kuşla konuşmak tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında serçe kuşuyla konuşmak yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine işarettir.

Kahve falında kuşlarla konuşmak işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşuyla konuşmak sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kuşla konuşmak kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz deve kuşu görmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, ele güne muhtaç olacağına işaret etmektedir.