Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıslak görmek

Kahve falında ıslak görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, sermayesinin çoğalacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, yardımının olacağına, aşık olacağına, hırpalanacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ıslak gördüyseniz:

  • Aile içi tartışmaların dışında kalmanızda fayda var.

Kahve falında ıslak kar görmek ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ıslak havlu görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ıslak toprak kazmak ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ıslak kömür görmek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, imkânsızı başaracağına delalet eder.

Kahve falında ıslak saçı kurutmak fal sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına işarettir.

Kahve falında uzun ıslak saç görmek bir sebeple falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına inanılır.

Kahve falında ıslak sütyen görmek güzel bir iş fırsatına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçları ıslak görmek alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına yorulur.