Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında avrupauyı görmek

Kahve falında avrupauyı görmek kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında avrupauyı gördüyseniz:

  • Belli problemlere yaklaşımınız başarılı sonuçlar verebilir.

Kahve falında av tüfeği görmek çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında avrupa görmek ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine yorulur.

Kahve falında avustralyauya gitmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında avusturyaya gitmek uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında balık avlamaya çalışmak fikirlerinin amacına ulaşacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine delalet eder.

Kahve falında balık avlayanları görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında av yaptığını görmek omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine işarettir.

Kahve falında tüfekle ava gitmek kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına işaret etmektedir.