Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavuk pişirdiğini görmek

Kahve falında tavuk pişirdiğini görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına delalet eder.

Kahve falında tavuk pişirdiğini gördüyseniz:

  • Olayların istemediğiniz yönlü veya başkalarının kontrolünde ilerlememesi için, kendi sonuçlarınızı kendiniz çıkartmanız veya kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeniz gerekebilir.

Kahve falında tavuk eti pişirmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına yorulur.

Kahve falında pişirilmiş tavuk görmek sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına işarettir.

Kahve falında tavuk eti pişirdiğini görmek rızık eksikliği yaşayacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında tavuk yemeği pişirmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, sohbetinin bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavuklu pilav pişirmek geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ateşte tavuk pişirmek yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına tabir olunur.

Kahve falında tavuk budu pişirmek maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fırında tavuk pişirmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sorunları başarıyla çözmeye inanılır.