Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında krem rengi gelinlik giydiğini görmek

Kahve falında krem rengi gelinlik giydiğini görmek hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine yorulur.

Kahve falında krem rengi gelinlik giydiğini gördüyseniz:

  • İnsanlarla iş birlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Kahve falında krem rengi gelinlik giydiğini görmek tatsızlık olacağına, çok yükseleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında krem rengi gelinlik görmek hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Kahve falında krem rengi bluz giymek paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine işarettir.

Kahve falında krem rengi elbise giymek bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına işaret eder.

Kahve falında krem rengi abiye giymek maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, keyifli olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında krem rengi ayakkabı giymek ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında krem rengi mont giymek aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, zor durumların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında krem rengi terlik giymek yeni denemelerde bulunacağına, borçların biteceğine işaret etmektedir.