Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında musakka görmek

Kahve falında musakka görmek önemli yerlere geleceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine işaret eder.

Kahve falında musakka gördüyseniz:

  • İş veya sorumluluklarınız birbirine girebilir.

Kahve falında musakka görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında musakka yemek işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında patlıcan musakka görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan fal sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine rivayet etmektedir.