Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işerken görmek

Kahve falında işerken görmek bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kötü bir habere veya tehlikeye rivayet eder.

Kahve falında işerken gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında ya da geleceğinizi etkileyebilecek konumdaki veya çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Kahve falında duvara işeyen adam görmek başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine işarettir.

Kahve falında iş merkezi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine delalet eder.

Kahve falında işyerini yanmış görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında işyeri arkadaşları görmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına delalettir.

Kahve falında iş yerinin yandığını görmek elinin sıkışacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iyi bir iş sahibi olmak sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında yeni iş aramak yeni bir adım atılacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında işeyen insan görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine işarettir.