Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzaktaki aileyi görmek

Kahve falında uzaktaki aileyi görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kazancını çoğaltacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uzaktaki aileyi gördüyseniz:

  • Gözünüzü kulağınızı açmalısınız.

Kahve falında uzaktaki aileyi görmek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında uzağı görmek toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında uzak görmek akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzak akraba görmek malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzakta olan birine sarılmak ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında uzaktaki komşuyu görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, bolluk ve bereket göreceğine rivayet eder.

Kahve falında yılanın uzaklaştığını görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uzaklara bakmak kısa süre içinde yalnız kalınacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına rivayet etmektedir.