Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvak görmek

Kahve falında duvak görmek çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Kahve falında duvak gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz şeyler için dil dökmenin veya zaman harcamanın manası olmayabilir.

Kahve falında erkeğin başında duvak görmek para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında sarı duvak görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Kahve falında renkli duvak görmek kalabalık bir aileye sahip olunacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kızını duvakla görmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine işaret eder.

Kahve falında gelinlik ve duvak görmek sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelinlik duvağı takmak istediği evde oturacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına alamet eder.

Kahve falında kirli duvak görmek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına rivayet eder.

Kahve falında al duvak görmek mutluluğun aileye geri döneceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine inanılır.