Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında içi dolu cüzdan görmek

Kahve falında içi dolu cüzdan görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, kendi işini kuracağına, bereketli yağmurlara, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, de rahatının yerine geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, ağlayacağına delalet eder.

Kahve falında içi dolu cüzdan gördüyseniz:

  • İmajınızı korumanız gerekiyor.

Kahve falında içi dolu cüzdan bulmak işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında içi dolu cüzdan görmek güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına rivayet eder.

Kahve falında para dolu cüzdan çaldırmak isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kağıt para dolu cüzdan görmek hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine yorulur.

Kahve falında para dolu cüzdan bulmak yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına inanılır.

Kahve falında cüzdanı dolu görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dolu cüzdan bulmak fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, birikim yapacağına işarettir.

Kahve falında dolu cüzdan görmek hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine işaret etmektedir.