Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz ve saat görmek

Kahve falında deniz ve saat görmek yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, çok iyi bir duruma geleceğine, kişinin hedeflediği işi alacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deniz ve saat gördüyseniz:

  • Yapacağınız bir yanlış sonucu gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz.

Kahve falında denizden saat bulmak yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına yorulur.

Kahve falında deniz ve saat görmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde saat bulmak sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, bir sebeple fal sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine alamet eder.

Kahve falında köstekli saat bulmak yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine delalet eder.

Kahve falında çalışmayan saat görmek uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında ahşap saat görmek kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına delalet eder.

Kahve falında kaybolan saati görmek kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saat dilimi görmek sıkıntı ile geçimini sağlamaya, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.