Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir ödül kazanmak

Kahve falında bir ödül kazanmak yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir ödül kazanmak gördüyseniz:

  • Yardım etmenizin bağış yapmaktan daha olumlu geri dönüşleri olabilir.

Kahve falında ödül kazandığını görmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine alamet eder.

Kahve falında para ödülü kazanmak daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ödül para kazanmak elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına inanılır.

Kahve falında para ödülü kazandığını görmek hayırlı yollar keşfedeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında bir ödül kazanmak maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, geçmişi unutup geleceğine işarettir.

Kahve falında ödül kazanmak yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, başarılı bir insan olacağına rivayet eder.

Kahve falında törende ödül almak tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında askerden ödül almak hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına rivayet etmektedir.