Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan suratlı balık görmek

Kahve falında insan suratlı balık görmek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, başarı için fırsatların artacağına, bereket ve huzur getireceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında insan suratlı balık gördüyseniz:

  • İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller.

Kahve falında insan suratlı balık görmek birlik ve dayanışma halinde olacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına işaret eder.

Kahve falında köpek suratlı insan görmek yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında hayvan suratlı insan görmek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında asık suratlı insan görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına işarettir.

Kahve falında iki suratlı insan görmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında insan suratlı kedi görmek Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında insan suratlı köpek görmek kötü günlerin geride kalacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına delalettir.

Kahve falında maymun suratlı insan görmek hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına alamet eder.