Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında açılmış paket görmek

Kahve falında açılmış paket görmek yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına işarettir.

Kahve falında açılmış paket gördüyseniz:

  • Yer ya da ortam değişikliği daha ilginç olayların önünü açabilir.

Kahve falında açılmamış sigara paketi görmek kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine delalet eder.

Kahve falında açılmış paket görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, saygınlığını yitireceğine işaret eder.

Kahve falında kahve paketi görmek dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında paket sabun görmek onlardan büyük hayır göreceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına tabir olunur.

Kahve falında sigara paketi bulmak iyiliklerden yüz çevirmeye, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine delalettir.

Kahve falında siyah paket görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına rivayet eder.

Kahve falında pakette un görmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birine paket vermek hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına delalettir.