Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıspıt görmek

Kahve falında ıspıt görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, içinin huzurla dolacağına, sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ıspıt gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkinizi mutlu bir sonuçla noktalamak isteyebilirsiniz.

Kahve falında ıslatılmış pirinç görmek ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına rivayet eder.

Kahve falında birini suyla ıslatmak yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının altını ıslattığını görmek işinde yükseleceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatağını ıslattığını görmek takdir edileceği işler yapacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini ıslattığını görmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında birinin altını ıslattığını görmek sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında birini ıslatmak sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kediyi ıslatmak kısmetin ve başarının engelleneceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine inanılır.