Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arap kişi görmek

Kahve falında arap kişi görmek hakkaniyetine göre değer kazanacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arap kişi gördüyseniz:

  • Dinlenmek için mümkünse sessiz bir ortamı tercih etmelisiniz.

Kahve falında arap kişi görmek gösterilen sabrın tükeneceğine, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına tabir olunur.

Kahve falında arapça yazı görmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Kahve falında arapça öğrenmek zaferler kazanacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına işaret eder.

Kahve falında arapça harf okumak ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Kahve falında arapça yazılı mezar taşı görmek yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arapça kaf harfini görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alnında arapça yazı görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, bahtının da çok parlak olacağına tabir olunur.

Kahve falında arapça dersi görmek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına rivayet eder.