Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçında yılan görmek

Kahve falında saçında yılan görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçında yılan gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kahve falında saçta yılan görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına işarettir.

Kahve falında saçlı yılan görmek sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçında yılan görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, saygısını toplayacağına tabir olunur.

Kahve falında saçlarında yılan görmek kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına tabir olunur.

Kahve falında yılan ve köpek görmek yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine yorulur.

Kahve falında kalın yılan görmek oldukça kazançlı işler yapacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yılanı evcilleştirmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük yılan yakalamak işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına delalet eder.