Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan dışkısını yaparken görmek

Kahve falında insan dışkısını yaparken görmek işlerin büyük bir açmaza gireceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, makbul olan mallar edineceğine, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında insan dışkısını yaparken gördüyseniz:

  • Kendi düşüncelerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Kahve falında insan dışkısı ellemek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında insan dışkısına basmak çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında insan dışkısı yediğini görmek işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında insan dışkısını yaparken görmek ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine delalet eder.

Kahve falında insan dışkısına bulaşmak elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca delalet etmektedir.

Kahve falında insanın kendi dışkısını görmek elindeki işi rayına oturtacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine delalet eder.

Kahve falında insan dışkısı yemek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kurumuş insan dışkısı görmek elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, bahtının açık olacağına rivayet etmektedir.