Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında haşema görmek

Kahve falında haşema görmek çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına, kötü günler görüleceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, ticaret hayatında ön plana çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında haşema gördüyseniz:

  • Son zamanlardaki yorumlarınızı dikkate alırsanız, aşk hayatınızı canlandırabilir veya hayatınızla ilgili temel kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında patates haşlaması yemek böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında haşlanmış kestane yemek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında yumurta haşlaması yemek çok büyük bir işe girileceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine işarettir.

Kahve falında haşlanmış yumurta yemek zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine rivayet eder.

Kahve falında haşr suresini okumak isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına işaret eder.

Kahve falında haşlama et görmek huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında haşema görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında haşlama yumurta görmek elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına rivayet eder.