Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küflenmiş tereyağ görmek

Kahve falında küflenmiş tereyağ görmek Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küflenmiş tereyağ gördüyseniz:

  • Kendi adlarına kendi koşullarını zorlayan veya kendileri açısından zayıf anlaşma koşulları oluşturan kişiler sizin için yararlı sonuçlar oluşmasına neden olabilir.

Kahve falında küflenmiş tereyağ görmek çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına işarettir.

Kahve falında tere görmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında tereyağlı yumurta görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ekmeğe tereyağ sürmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, mesleğinde uzmanlaşacağına delalettir.

Kahve falında tere otu görmek gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tereyağ bal görmek hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, aralarından su sızmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tereyağlı bulgur pilavı yemek yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına delalettir.

Kahve falında maydanoz tere görmek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına delalet eder.