Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevinç çığlığı atmak

Kahve falında sevinç çığlığı atmak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, esenliğe kavuşacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, hatalı yollara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevinç çığlığı atmak gördüyseniz:

  • Hissi güçlükler ile mucadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylara karşı dikkatli olmalısınız.

Kahve falında sevinç çığlığı atmak hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında korkup çığlık atmak çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında korkudan çığlık atmak çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine alamet eder.

Kahve falında bağırmak çığlık atmak zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına rivayet eder.

Kahve falında çığlık atmak kederinin dağılacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında sessiz çığlık atmak spor yapmaya başlanılacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına alamet eder.

Kahve falında çığlık atarak uyanmak azalacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına işarettir.

Kahve falında çığlık atan kadın görmek güzel bir hayat süreceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine delalet eder.