Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atlı asker görmek

Kahve falında atlı asker görmek yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, hayırlı günler yaşayacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, ayaklandıracağına delalettir.

Kahve falında atlı asker gördüyseniz:

  • Kontrol edemediğiniz konuları serbest bırakmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Kahve falında atlı askerler görmek getirisinden daha fazla olacağına, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden fal sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında atlı asker görmek helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, borçları varsa ödeyeceğine işaret eder.

Kahve falında at üstünde asker görmek hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına alamet eder.

Kahve falında askere olmak işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin askere gittiğini duymak işindeki verimliliğinin düşeceğine, iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında okulda asker görmek çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına yorulur.

Kahve falında eşini asker kıyafetiyle görmek mutsuz ve hasta olacağına, sorunlarının azalacağına işarettir.

Kahve falında asker botu görmek iyilik görüleceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine delalet eder.