Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında böğürtlenli pasta görmek

Kahve falında böğürtlenli pasta görmek sevilen bir dostun geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında böğürtlenli pasta gördüyseniz:

  • Bir kişi sizin bazı sorunlarınızın çözümünde önemli bir rol oyanayabilir.

Kahve falında böğürtlenli pasta görmek ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, zenginleşeceğine işaret eder.

Kahve falında böğürtlenli pasta yemek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine işarettir.

Kahve falında böğürtlen suyu görmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, işlerine yeni işler katacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı böğürtlen yemek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çilek ve böğürtlen görmek kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında böğürtlen satın almak mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil böğürtlen görmek hasta ve üzgün olacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında böğürtlen reçeli görmek işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine tabir olunur.