Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üst diş görmek

Kahve falında üst diş görmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına delalettir.

Kahve falında üst diş gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız.

Kahve falında sol üst diş görmek yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ön üst diş görmek çalıştığı yerde amir olacağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına yorulur.

Kahve falında dişlerinin üst üste bindiğini görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, dualarının karşılığını alacağına rivayet eder.

Kahve falında üst üste diş görmek maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında üst takma diş görmek uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, hem amaçlarına nail olamayacağına delalet eder.

Kahve falında üst dişlerin olmadığını görmek hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında arka üst diş görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına işaret eder.

Kahve falında üst dişlerini görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine alamet eder.