Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında timsah eti yemek

Kahve falında timsah eti yemek geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, bir organizasyona katılacağına işaret eder.

Kahve falında timsah eti yemek gördüyseniz:

  • Zorla değişmek veya bazı şeyleri değiştirmek gerekmeden, kendi isteğinizle değişimi başlatmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında timsah eti yemek sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında timsah eti görmek aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında timsah eti yediğini görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında timsaha yemek vermek aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine delalet eder.

Kahve falında timsah yemek yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, zorluğa düşeceğine yorulur.

Kahve falında timsah yavrusu yemek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında ekşi et yemek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında et yemeği ikram etmek dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına yorulur.