Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş bir yakınının dirildiğini görmek

Kahve falında ölmüş bir yakınının dirildiğini görmek işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, tecrübe sahibi olacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölmüş bir yakınının dirildiğini gördüyseniz:

  • Kişisel şüphelerinizi bir yana bırakıp kendinizden emin olmanız gerekiyor.

Kahve falında ölmüş bir yakınının dirildiğini görmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yakının ölüp dirildiğini görmek makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine delalet eder.

Kahve falında yakınının ölüp dirildiğini görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, yeşil takım elbise giymek ise kişinin ani bir yolculuğa çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir yakının ölüp dirildiğini görmek insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yakınının ölüp dirildiğini görmek kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen yakınının dirildiğini görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin ölüp geri dirildiğini görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında ölen eşinin dirildiğini görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına delalettir.