Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin cenaze yıkadığını görmek

Kahve falında birinin cenaze yıkadığını görmek gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin cenaze yıkadığını gördüyseniz:

  • Gereken teşebbüsü yapmaktan çekinmezseniz maddi durumunuzu son derece düzeltmeniz olasıdır.

Kahve falında cenaze yıkadığını görmek bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına alamet eder.

Kahve falında kendi cenazesini yıkamak iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek cenazesi yıkamak iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına alamet eder.

Kahve falında cenazeyi yıkamak verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına delalettir.

Kahve falında birinin cenaze yıkadığını görmek iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın cenazesi yıkamak işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, bedeninin de iyileşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kadın cenaze yıkamak sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında cenaze yıkamak elinin kolunun bağlanacağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda fal sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına alamet etmektedir.