Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inci taç görmek

Kahve falında inci taç görmek maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, kazancın daha da arttırılacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, büyük miktarda para kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında inci taç gördüyseniz:

  • Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında inci taç takmak üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında inci taç görmek dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında incili taç görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında siyah taç takmak iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına yorulur.

Kahve falında mor taç takmak herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında başında tacı olmak kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi taç takmak çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine alamet eder.

Kahve falında mavi taç görmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, bereket ve zenginlik sahibi olacağına rivayet eder.