Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hayvanlarla savaşmak

Kahve falında hayvanlarla savaşmak girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına alamet eder.

Kahve falında hayvanlarla savaşmak gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdıkla karşılaşabilir veya özlediğiniz bir kişiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Kahve falında hayvanlarla savaşmak kazancının eksileceğine, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında biriyle savaşmak sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine delalettir.

Kahve falında atla savaşmak ters giden bir durumla karşılaşılacağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında şeytanla savaşmak daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, eşler arasında bir soğukluk olacağına delalettir.

Kahve falında aslanla savaşmak büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında böceklerle savaşmak kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yılanlarla savaşmak ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine delalettir.

Kahve falında orduyla savaşmak yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına tabir olunur.