Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inci kolye hediye etmek

Kahve falında inci kolye hediye etmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, maddi olarak zayıflayacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında inci kolye hediye etmek gördüyseniz:

  • Eğilimlerinizi, planlarınızı, hedeflerinizi veya asıl niyetlerinizi paylaşırsanız uzun zamanlı bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Kahve falında inci kolye hediye almak düze çıkacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında inci kolye hediye etmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz inci kolye görmek borçlarının hafifleyeceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah inci kolye görmek sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, razı geleceğine inanılır.

Kahve falında inci kolye çalmak hayatının başarılarla dolacağına, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz inci kolye takmak teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, iflasın eşiğine geleceğine işaret eder.

Kahve falında inci kolye vermek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kazançlı işler yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında inci kolye aldığını görmek sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına işaret eder.