Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında içi dolu valiz görmek

Kahve falında içi dolu valiz görmek kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, rahat bir hayata adım atacağına, yeni planlar yapacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında içi dolu valiz gördüyseniz:

  • Karşı tarafın sözünü tamamlamasına izin vermeniz gerekiyor.

Kahve falında içi dolu valiz görmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Kahve falında çamaşır dolu valiz görmek inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına inanılır.

Kahve falında dolu valiz görmek manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına inanılır.

Kahve falında elbise dolu valiz görmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine delalettir.

Kahve falında içi boş valiz görmek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında içi dolu poşet görmek sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, hayallerini sürekli erteleyeceğine delalet eder.

Kahve falında içi su dolu tuvalet görmek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında içi su dolu şişe görmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına rivayet etmektedir.