Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında faruk görmek

Kahve falında faruk görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, kazancını artıracağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında faruk gördüyseniz:

  • Hayatınıza veya işinize karışan kişilere izin vermemelisiniz.

Kahve falında beyaz göz farı görmek kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına yorulur.

Kahve falında far ışığı görmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil göz farı sürmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek rivayet etmektedir.

Kahve falında göze mavi far sürmek korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yakında işlerinin aksayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında faruk görmek başına türlü belalar geleceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında sarı far sürmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine rivayet eder.

Kahve falında simli far görmek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe far görmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine alamet eder.