Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hürrem görmek

Kahve falında hürrem görmek elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, engellerin ortadan kalkacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına işarettir.

Kahve falında hürrem gördüyseniz:

  • Sağlığınızla ilgili konulardaki teşhis benzeri durumlarda da doğru zamanı beklemenizde fayda var.

Kahve falında hürrem yüzüğü görmek hayatının iplerini eline alacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hürrem görmek rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında hürrem sultan olduğunu görmek çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında hürrem sultanı görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında hürrem olduğunu görmek anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine rivayet eder.