Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yastık tutmak

Kahve falında yastık tutmak aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine tabir olunur.

Kahve falında yastık tutmak gördüyseniz:

  • Ani tepkilerden kaçınmalısınız.

Kahve falında yastık tutmak yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına alamet eder.

Kahve falında yün yastık görmek boş kuruntularla uğraşacağına, sorumluluk alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yastık yatak görmek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında turuncu yastık görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına işarettir.

Kahve falında yastık kabartmak olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına tabir olunur.

Kahve falında yastık hediye almak önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yastığa para saklamak inancının eksileceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında yastık yorgan görmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine rivayet etmektedir.