Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otele görmek

Kahve falında otele görmek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında otele gördüyseniz:

  • Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.

Kahve falında büyük bir otel görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine işarettir.

Kahve falında kendini otelde görmek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına delalet eder.

Kahve falında otelde oda aramak canını ve malını hiçe sayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında otelde havuz görmek kazançlı işlere yatırım yapacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına yorulmaktadır.

Kahve falında eski otel görmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında otelde olmak iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, yüzünün de güleceğine alamet eder.

Kahve falında otel işlettiğini görmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında otelde görmek yarar sağlamayacağına, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına alamet eder.