Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lokumu görmek

Kahve falında lokumu görmek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına işarettir.

Kahve falında lokumu gördüyseniz:

  • Aceleye getirmek hiç kimsenin yararına olmayabilir.

Kahve falında lokum dağıtmak iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra fal sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında sadrazam lokumu görmek yeni bir işe gireceğine, başarılı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında lokum ve bisküvi yemek yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında şeker lokum dağıtmak bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine yorulur.

Kahve falında renkli lokum görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında ballı lokum yemek yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine alamet eder.

Kahve falında birinden lokum istemek hayatında yeni ufuklar açacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında çeşit çeşit lokum görmek iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet eder.