Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın hırsızı yakalamak

Kahve falında kadın hırsızı yakalamak yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına yorulur.

Kahve falında kadın hırsızı yakalamak gördüyseniz:

  • Memnun olmanız, aynı zamanda da değerlendirmeniz gereken avantajlı bir konumdasınız.

Kahve falında kadın hırsızı yakalamak sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evine giren hırsızı yakalamak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına rivayet eder.

Kahve falında eve giren hırsızı yakalamak iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine yorulur.

Kahve falında hırsızı evde yakalamak şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, karşısına kötü kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında hırsızı yakalamak borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına alamet eder.

Kahve falında araba hırsızı yakalamak karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında birini hırsızlık yaparken yakalamak kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kadın hırsızı görmek maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine işaret etmektedir.