Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hayvanlar alemi görmek

Kahve falında hayvanlar alemi görmek edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, başarılı bir kişi olacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hayvanlar alemi gördüyseniz:

  • Fikir uyuşmazlıklarıyla vakit kaybetmemeli, uzlaşmacı olmalı, size uymayan durumlar varsa, yalnız ilerlemelisiniz.

Kahve falında hayvanlar alemi görmek yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine yorulur.

Kahve falında berzah alemine gitmek dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, makamının tehlikeye gireceğine delalettir.

Kahve falında cinler aleminde olmak sevilen bir kişi olunacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine alamet eder.

Kahve falında berzah alemini görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, onlardan fayda göreceğine işarettir.

Kahve falında minare alemi görmek arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine, işinden ve parasından olacağına delalettir.

Kahve falında cinler alemini görmek uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında diğer aleme gitmek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına inanılır.

Kahve falında başka aleme gitmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına rivayet eder.