Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boynuna ip dolanmak

Kahve falında boynuna ip dolanmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, mutluluktan havalara uçacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında boynuna ip dolanmak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken acil değişiklikler söz konusu olabilir.

Kahve falında boynuna ip dolanmak sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına yorulur.

Kahve falında boynuna yılan dolandığını görmek rahatın ve konforun geleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet eder.

Kahve falında iplere dolanmak aralarındaki iletişimin bozulacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine yorulur.

Kahve falında ipe dolandığını görmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında ipe dolanmak çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında dolandırıcılık görmek falı kapatan kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına delalettir.

Kahve falında yılanın bacağına dolandığını görmek maddi anlamda zayıflayacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın beline dolandığını görmek çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına alamet eder.