Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zemzem görmek

Kahve falında zemzem görmek yolculuk yaparak bir hayra ermeye, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, zorlukların ortadan kalkacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine işarettir.

Kahve falında zemzem gördüyseniz:

  • Seni tanıyanları şaşırtabilirsin.

Kahve falında ölüye zemzem suyu vermek yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, derdin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında zemzemle yıkanmak ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işarettir.

Kahve falında zemzem suyuyla yıkanmak ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine delalet eder.

Kahve falında zemzem suyunda yüzmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ticaretinin de hızlanacağına delalet eder.

Kahve falında birine zemzem suyu vermek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, helal rızıklara kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında birine zemzem vermek çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında zemzem suyu almak kişinin rahat bir nefes alacağına, fal sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine işaret eder.

Kahve falında zemzem suyu istemek güzel bir ilişkiye başlanacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine alamet eder.