Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iftira atılması görmek

Kahve falında iftira atılması görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iftira atılması gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında iftira atılması görmek şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, görgülü ve kültürlü olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çöpe atılan bebek görmek bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında atılan taşı yakalamak işlerin daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında hapse atılacağını görmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, Allah katında yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dikiş atılması görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında atılmış ekmek görmek daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında işten atılacağını görmek üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında temeli atılmış inşaat görmek huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, servet sahibi olacağına rivayet eder.