Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin bahçesinde ağaç görmek

Kahve falında evin bahçesinde ağaç görmek bekarlar için evlenmeye, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evin bahçesinde ağaç gördüyseniz:

  • Plan ya da programlarınıza direnç gösteren ya da itiraz eden kişilerle imza atmak veya anlaşmaya varmak üzereyseniz seçeneklerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Kahve falında evin bahçesinde ağaç görmek makbul olmayan işler yapacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına işarettir.

Kahve falında bahçede elma ağacı görmek bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına işarettir.

Kahve falında bahçe ve ağaç görmek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine yorulur.

Kahve falında bahçede ağaç görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında ağaçlı bahçe görmek eşyaların yenileneceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bahçede çam ağacı görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında bahçede gül ağacı görmek sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaç bahçesi görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine delalettir.