Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı tarla görmek

Kahve falında kırmızı tarla görmek gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, isabetli adımlar atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı tarla gördüyseniz:

  • Erafınızdaki ilgisiz veya her şeye mazaret arayan kişiler sorun yaratabilir veya sürekli savunma pozisyonunda olmaları sizi rahatsız edebilir.

Kahve falında kırmızı tarla görmek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı çiçek tarlası görmek hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, sevdiği birine hediye alacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı gül tarlası görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı domates tarlası görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı lale tarlası görmek yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tarlada kırmızı biber görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya yorulur.

Kahve falında kırmızı biber tarlası görmek iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tarlada kırmızı domates görmek kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine delalettir.