Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz temiz çamaşır görmek

Kahve falında beyaz temiz çamaşır görmek kişinin başına kötü bir olay geleceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz temiz çamaşır gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir aktiviteye katılmanız size ilham verebilecek kişilerle tanışmanızı ya da ilham veren konular dinlemenizi sağlayabilir.

Kahve falında beyaz temiz çamaşır görmek sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Kahve falında temiz beyaz çamaşır görmek bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına delalettir.

Kahve falında temiz beyaz iç çamaşırı görmek maddi açıdan dibe vurulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında temiz çamaşır asmak mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında temiz yıkanmış çamaşır görmek konuşmaz olacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında temiz çamaşır görmek maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ipte temiz çamaşır toplamak yeni insanlarla tanışacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yıkanmış temiz çamaşır görmek büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına işarettir.