Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aslan tarafından yenmek

Kahve falında aslan tarafından yenmek fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, tövbelerinin kabul olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aslan tarafından yenmek gördüyseniz:

  • Ateşe yaklaşırken yanıcı veya yakıcı madde taşımadığınızdan emin olmanızda fayda var.

Kahve falında aslan tarafından yenmek ardından yeni bir işe gireceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aslanı yenmek tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine yorulur.

Kahve falında kurt tarafından yenmek kul hakkına girmeyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına işaret eder.

Kahve falında köpek tarafından yenmek birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, daha büyük adımlar atılacağına işaret eder.

Kahve falında köpekbalığı tarafından yenmek hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında timsah tarafından yenmek yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine alamet eder.

Kahve falında ayı tarafından yenmek ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine tabir olunur.

Kahve falında balık tarafından yenmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine işarettir.