Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında diş iltihabı görmek

Kahve falında diş iltihabı görmek ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına, görme ve alma şansına sahip olacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine alamet eder.

Kahve falında diş iltihabı gördüyseniz:

  • Hayal kırıklıklarının, tartışmaların ya da kayıpların önüne geçmek için hızla yapılması gereken değişiklikler veya uyarlamalar olabilir.

Kahve falında diş iltihabı görmek iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına delalet eder.

Kahve falında iltihaplı diş görmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına işarettir.

Kahve falında diş eti iltihabı görmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, musibetlerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dişte iltihap görmek kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına inanılır.

Kahve falında vücudunda iltihap görmek problemlerinin biteceğine, iyileşme göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında iltihaplı tırnak görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına delalettir.

Kahve falında iltihap sıkmak kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, malın bereketinin artmasına işaret etmektedir.

Kahve falında dişinde iltihap görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal sahibinin üzerine kalacağına delalet eder.