Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuru temizleme görmek

Kahve falında kuru temizleme görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, başarıları ile konuşulacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kuru temizleme gördüyseniz:

  • Size söylenenleri dinlemekle birlikte, aslen kendi araştırmalarınızı kendinizin yapmasında da fayda var.

Kahve falında kuru temizleme dükkanı görmek kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kuru temizlemeciye gitmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında kuru temizlemeye gitmek yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında kuru temizleme görmek dertlerden kurtulmaya, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına işarettir.

Kahve falında kuru temizlemeden elbise almak güçlendikçe güçleneceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında kuru dolma biber görmek ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına inanılır.

Kahve falında kuru fasulye ıslatmak kötülüklere gözünü kapatmaya, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuru ceviz ağacı görmek bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorulmaktadır.