Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil çiçek görmek

Kahve falında yeşil çiçek görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine işarettir.

Kahve falında yeşil çiçek gördüyseniz:

  • Sürprizler söz konusu olabilir.

Kahve falında yeşillik çiçekler görmek bir işe soyunacağına, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında yeşil çiçek toplamak çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil çiçek dikmek borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine inanılır.

Kahve falında yeşil çiçekli etek görmek evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil çiçek vermek özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil yapraklı saksı çiçeği görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil yapraklı çiçek görmek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil çiçek almak kötü günler yaşanacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına delalet eder.