Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at dişi görmek

Kahve falında at dişi görmek bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine işaret eder.

Kahve falında at dişi gördüyseniz:

  • Ufak tefek problemlerin büyümesine izin vermemelisiniz.

Kahve falında at dişi görmek hayallerinin gerçek olacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz dişi at görmek gönül işlerinden yana hayır bulacağına, zorlukları aşacağına inanılır.

Kahve falında dişi at görmek çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında erkek ve dişi at görmek muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına tabir olunur.

Kahve falında kahverengi dişi at görmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına alamet eder.

Kahve falında dişi ve erkek at görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, herkesin takdirini toplayacağına delalettir.

Kahve falında tek dişinin kaldığını görmek Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, bolluğun ve bereketin düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir başkasının dişini görmek bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine işaret eder.