Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gelinlikle eve görmek

Kahve falında gelinlikle eve görmek zor bir döneme girileceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, razı geleceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine yorulur.

Kahve falında gelinlikle eve gördüyseniz:

  • Elinizden gelenin en iyisini ortaya koyabilirseniz, ileride pişman olmazsınız.

Kahve falında gelinlikle evden çıkmak zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, kötü günlerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında gelinlik giyip evden çıkmak zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinlik giymek ama evlenememek bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine alamet eder.

Kahve falında gelinlik giymek ama evlenmemek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gelinlikle eve görmek iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında evden gelinlikle çıkmak özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, ancak yılmayacağına rivayet eder.

Kahve falında evlenip gelinlik giymek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelinlik giyip evleneceğini görmek işlerin büyük başarılar getireceğine, manevi rahatlamaya erileceğine tabir olunur.